INHIBIORY KOROZJI

   Obecnie intensywne badania nad zabezpieczeniem powierzchni, poskutkowały nowatorskimi rozwiązaniami, które tanio i skutecznie chronią przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi. Do takich rozwiązań zalicza się technologie wykorzystujące inhibitory korozji. Technologie doskonale sprawdzone w bardzo trudnych warunkach (np NASA testowała próbki przez rok , wystawiając je na bezpośrednie działanie atmosfery morskiej). Szereg zalet, to: aplikacja nie wymaga dokładnego oczyszczania powierzchni, mozna aplikować na pokrytą rdzą, bezpieczna dla środowiska, trwałość ochrony do 50 lat. 

  Powłoka antykorozyjna, to nasz sztandarowy produkt i niezwykle skuteczny sposób na trwałe zabezpieczenie stali węglowej przed korozją. Jako podstawa wszystkich naszych produktów, Corrosion Protection jest nakładany natryskowo w stosunku 1:1, tworząc dwuskładnikową powłokę ochronną dla stali węglowej. Po wymieszaniu tego produktu na stali węglowej zachodzi reakcja chemiczna, która tworzy dwie warstwy ochrony przed korozją. Jedna warstwa to fosforan żelaza, a druga to ceramika wypełniona fosforanem. Te dwie warstwy są kluczem do trwałej ochrony antykorozyjnej.

  Powłoka antykorozyjna jest dostępna w 9-galonowych zestawach (4,5 galona części A i 4,5 galona części B), jak również w kasetach 600 ml (300 ml części A i 300 ml części B).

  Zalecamy nakładanie tej powłoki przy grubości co najmniej 500 mikronów.

Może być nakładany bezpośrednio na ściśle związaną rdzę powierzchniową i wymaga, aby podczas nakładania powłoki antykorozyjnej nie była obecna stara farba ani zgorzelina walcownicza.

Powłoka utwardza się w ciągu 15 minut.

  Powłoka antykorozyjna jest na bazie wody, nieorganiczna i NIE ZAWIERA LZO, HAP , toksyn ani zapachu.

Nasze powłoki wymagają minimalnego wyposażenia ochrony osobistej (gogle ochronne i maska N95).

Nasz produkt, jest tańszy w nakładaniu, bezpieczniejszy dla ludzi i lepszy dla środowiska bez uszczerbku dla trwałości lub wydajności powłoki.


  Obecnie dostarczamy inhibitory organiczne jak i nieorganiczne, sposób aplikacji, dobór inhibitora oraz możliwości zastosowania w ochronie detali jak i konstrukcji, są aktualne w naszej ofercie.